Strona główna > Biznes > Zrób kurs > szkoła jazdy w Wieliczce, proszę o pomoc ?

szkoła jazdy w Wieliczce, proszę o pomoc ?

szkoła jazdy w Wieliczce, proszę o pomoc ?

Jakie jazdy doszkalające w Krakowie polecacie? Wybrałem fatalnego instruktora i muszę porządnie przygotować się kilkoma lekcjami do egzaminu. Liczę na pomoc. Dziękuję.

nero45

Posty: 10

 
To jeśli wybiorę naukę jazdy w Wieliczce w trybie szybszym to ile będę musiał zapłacić więcej? W sumie to mam obawy co do takiego rozwiązania, bo u mnie z nauką trochę krucho i nie wiem, czy będzie mi się to w ogóle opłacało.

Buła

Posty: 18

 
Rozsądne podejście. Gdy ja wybierałam naukę jazdy w Wieliczce też nie kierowałam się ceną. Kurs kosztuje i trzeba się z tym liczyć. Dla mnie najważniejsze były opinie i rozmowa. Dzięki temu dziś jestem samodzielnym kierowcą.

Kitas

Posty: 8

 
Mało znana nauka prawa jazdy w Krakowie to trochę ryzyko, ale w takich jest rzeczywiście dużo taniej. Mam nadzieję, że uda mi się w końcu podjąć decyzję, bo też jestem przed takim właśnie dylematem. Może coś tu jeszcze pomożecie :)

Chiny12

Posty: 10

 
To naprawdę rzetelna szkoła jazdy w Krakowie wilkar.pl. Polecam, bo sama kończyłam i nie miałam żadnych problemów. Profesjonalne podejście, wszystko jak najlepiej.

eQub

Posty: 18

 
A co z ceną za kurs prawa jazdy w Krakowie? Jeżeli chciałbym wykonać prawko szybciej, czy to się w ogóle opłaca? Czy da się nauczyć szybciej niż w trybie zwyczajnym? Pewnie jest drożej. Jak coś wiecie w temacie, to podzielcie się info. Dość pilnie potrzebuję prawka. Z jazdą nie miałbym chyba żadnych kłopotów.

Kerty67

Posty: 21

 
Chciałabym, żeby było już po. Borykam się z ogromnym stresem zarówno jeżeli chodzi o sam kurs prawa jazdy w Wieliczce, jak i egzamin. Jeszcze nie wiem dokładnie, na jaką ze szkół się zdecydować. Też nie kieruję się ceną. Nie wybieram najniższej, bo mam obawy co do profesjonalizmu.

beata77

Posty: 15

 
Korzystałam z jazd doszkalających w Wieliczce i nie żałuję. Nie siedziałam za kółkiem prawie 2 lata i wyparowało z głowy mnóstwo rzeczy. To rzeczywiście doskonała sprawa, żeby przypomnieć sobie nie tylko podstawy.

fertuś45

Posty: 9

 
Mam nadzieję, że i ja będę mogła pochwalić się zadowoleniem. Na razie mam kilka opcji do wyboru. Szczerze to za mnóstwo jest ofert nauki jazdy w Krakowie i mam poważny dylemat. Nie kieruję się ceną, a doświadczeniem.

Kalleycle

Posty: 24

 
Jeśli chodzi o ceny za szkołę jazdy w Skawinie to sprawdzajcie dokładnie i pytajcie, co wchodzi w ogólny koszt. Bo u mnie nie było materiałów do nauki i musiałem zapłacić za nie dodatkowo.

Czarek

Posty: 25