Strona główna > Dom i ogród > Wentylacja > wkłady kominkowe Hajduk, znacie ?

wkłady kominkowe Hajduk, znacie ?

wkłady kominkowe Hajduk, znacie ?

Czy da się zamontować żeliwny wkład kominkowy we własnym zakresie? Troszkę bym zaoszczędzić, natomiast nie wiem czy to ma w ogóle sens? Instrukcje odszukać można, natomiast nie wszystko, co się widzi łatwo zastosować w praktyce.

nikolusw

Posty: 5

 
Nie mam kominka w domu, ale mam zamiar do zamontować. Z tego, co wiem raczej trzeba stawiać na żeliwo. Cena może wyższa, ale o wiele bardziej się to opłaca. Nie warto zwracać uwagi tylko i wyłącznie na cenę. Kominek zamawia się na długie lata, dlatego powinien być bardzo estetyczny i bardzo wytrzymały.

namok

Posty: 9

 
Nie mam kominka w domu, ale mam cel do zamontować. Z tego, co wiem raczej trzeba stawiać na żeliwo. Cena może wyższa, ale o mnóstwo niezwyklej się to opłaca. Nie należałoby zwracać uwagi tylko i wyłącznie na cenę. Kominek zamawia się na długie lata, zatem winien być niezmiernie estetyczny i niezmiernie wytrzymały.

namok

Posty: 6

 
Można bez problemów wkład kominkowy Hajduk zamówić na stronie https://www.wkladykominkowe.net.pl/235-hajduk. Ta firma jest bardzo dobrze przygotowana i mają super oferty dla każdego.

Black_Riot

Posty: 10

 
Lata temu montowałem żeliwny wkład kominkowy i wygląda nadal niezwykle dobrze. Według nie żeliwo, mimo iż jest droższe to jest o wiele wyższe do kominka.

@_yyy111

Posty: 11

 
Do wyboru są różne wkłady kominkowe, dlatego trzeba się zastanowić czy ma być to wkład powietrzny czy może wodny? Oferta jest bardzo dobrze przygotowana.

Mnert67

Posty: 8

 
Nie za niezmiernie przepadam za wkładami kominkowymi gazowymi, bowiem jednak wolę jak pali się tam drewno. Nie każdy jednak ma możliwość żeby taki kominek tradycyjny zastosować, zatem gazowy jest dobrą alternatywą. Zawsze to ogień i to się przecież liczy.

labuh

Posty: 11

 
Montowałem sam wkład kominkowy Defro i dałem radę. Nie było bezproblemowo, niemniej jednak jeśli się postępuje zgodnie z instrukcją to można to wykonać. Pomagają również różne filmy, które można znaleźć na internecie, dlatego pożądane byłoby z tego korzystać.

doprzodu00

Posty: 11

 
W jednym miejscu zamówiłem wkład kominkowy i kratkę, dlatego polecam takie rozwiązanie. Firma wszystko mi wytłumaczyła i dopasowała. Według mnie to była udana transakcja i innym, którzy szukają kominków do domu też to polecam. Wszystko zamówiłem przez Internet.

TomekK

Posty: 16

 
Mam kominek stalowy i nie narzekam. Nie palę w nim zbyt dużo, bowiem raczej to tylko ozdoba. Raz na jakiś czas się rozpali. Z taką myślą właśnie kominek był kupiony, dlatego nie wydawałem na niego zbyt mnóstwo pieniędzy. Po prostu byłoby by to dla mnie zbyt mało opłacalne.

Dziadek

Posty: 8