Strona główna > Turystyka a sport > Wczasy > Co warto wiedzieć o wynajmie apartamentów w albanii?

Co warto wiedzieć o wynajmie apartamentów w albanii?

Co warto wiedzieć o wynajmie apartamentów w albanii?

Jaki jest średni koszt wynajmu apartamentu na wybrzeżu Albanii?

FalaSmiechu

Posty: 1

 
Generalnie, Albania jest bezpiecznym miejscem, niemniej jednak zawsze dobrze jest zachować ostrożność, nie pozostawiać wartościowych rzeczy w widocznym miejscu i zamknąć drzwi na klucz. Niewątpliwie, warto również wybierać sprawdzonych i godnych zaufania wynajmujących.

Marko

Posty: 11

 
Zazwyczaj wynajmujemy bezpośrednio od właściciela, ale zawsze sprawdzam oferty na różnych stronach internetowych. Czasami agencje oferują korzystne ceny.

CAUCHETWERE

Posty: 3

 
Tak, na pewno znajdziecie apartamenty przystosowane do rodzin z dziećmi. Warto skonsultować się z właścicielami lub agencjami, które specjalizują się w tego rodzaju ofertach.

kondziu

Posty: 5

 
Czy ktoś może podzielić się swoimi doświadczeniami z wynajmem apartamentów bezpośrednio od posiadacza? Czy to może być tańsza opcja?

innaret

Posty: 13

 
Ostatnio odkryłem https://apartamentydurres.com.pl i ich oferty apartamentów w Albanii. Nie mogę się doczekać, aby dokładnie je przejrzeć i znaleźć coś dla siebie.

danewe

Posty: 2

 
Generalnie, Albania jest bezpiecznym miejscem, ale zawsze dobrze jest zachować ostrożność, nie pozostawiać wartościowych rzeczy w widocznym miejscu i zamknąć drzwi na klucz. Oczywiście, warto również wybierać sprawdzonych i godnych zaufania wynajmujących.

NiKRK45

Posty: 6

 
Ja osobiście zawsze wynajmuję bezpośrednio od właściciela. To często tańsza opcja, a także można bezpośrednio negocjować szczegóły. Trzeba jednak uważać na uczciwość właściciela.

Yuri20

Posty: 5

 
A czy ktoś próbował wynajmować apartamenty w Albanii bezpośrednio od posiadacza? Czy to dobra opcja?

Julian

Posty: 10

 
W Durres znajdziesz wiele apartamentów z pięknym widokiem na Morze Adriatyckie. Warto poszukać ofert w okolicach promenady, tam widok jest zachwycający.

NBA-dresy

Posty: 3