Urodziny dla dzieci Poznań, znacie coś ?

Urodziny dla dzieci Poznań, znacie coś ?

Witam. Byliście w tym nowym muzeum 6D z legendami Poznania. Na stronie widać, że pełen profesjonalizm. Jak coś wiecie, piszcie. Dzieciaki chcą iść, ale chciałabym poznać opinię:)

Geodeta22

Posty: 11

 
Zachęcam do odwiedzin tego muzeum w poznaniu. To jest niezwykłe miejsce, a technologie jakie tu zastosowano robią ogromne wrażenie na odwiedzających. Pełno tu hologramów, chcesz dotknąć i się nie da, łapiesz się na tym i jest odjazd:) Ale nie polecam dla dzieci mniejszych niż 4 latka, zbyt dużo wrażeń.

Czasowy

Posty: 16

 
Podsyłam link do mega fajnie zorganizowanych urodzin w Poznaniu http://blubry6d.pl/2/121/poznanskie-legendy-w-6d-blubry-urodziny.html. Wcześniej była to kraina zabaw, ale to miejsce nie ma sobie równych, zobaczcie opis na stronie koniecznie. Bardzo polecam.

jacor

Posty: 19

 
Organizują naprawdę idealne urodziny dla dzieci w Poznaniu. Mój syn chodzi do przedszkola i nawet z grupą odwiedzili to muzeum. To lepsze niż kino, teatr. Naprawdę polecam odwiedzić to miejsce.

shalafi

Posty: 24

 
W takim wydaniu legendy Poznania są jeszcze ciekawsze. Pomysłodawca rzeczywiście wykazał się swoją wyobraźnią, każdemu polecam to miejsce. Super wrażenia, tym bardziej dla naszych pociech, które kochają taką rozrywkę, ale również lubią chłonąć wiedzę.

Fanatyk

Posty: 15

 
To o wiele ciekawsze miejsce niż kino. Pomyślałam, że tam klasę zabiorę i może im się spodoba. Nie było inaczej, bo teraz chcą pójść jeszcze raz lub jechać do Kołobrzegu, bo tam też jest podobne:) Najlepsze atrakcje w Poznaniu, polecam.

Umber5

Posty: 13

 
Dobrze zrobiłam, że zaufałam mojej mamie, która zabrała dzieciaki do tego muzeum. Z takimi atrakcjami w Poznaniu jeszcze się nie zetknęły:) Do domu przyjechały rozpromienione, zadowolone i ciągle sobie jeszcze coś opowiadają, chcą iść jeszcze raz. Jedyny mankament tego miejsca, że nie chciały pójść spać o stałej porze – za dużo wrażeń;)

TomekK

Posty: 18

 
Na urodziny dla dzieci w Poznaniu to najlepsze miejsce, sama jeszcze nie korzystałam z tej atrakcji, ale moja córcia była na urodzinach koleżanki i wrażenia przyniosła niemałe wciąż coś wspomina. Dlatego sama też będę chciała skorzystać z tej oferty. Tak czy inaczej miejsce arto odwiedzić. Pozdrawiam i polecam.

Gargamel5

Posty: 25

 
Jak na atrakcje w naszym Poznaniu to super sprawa. Można pójść z dzieciakami i przeżyć naprawdę super chwile pełne emocji i wrażeń. Takich muzeów winno być zdecydowanie więcej. Mnie niezwykle się podobało, a dzieciom to już w ogóle. Podobne muzeum jest chyba tylko jeszcze jedno w Kołobrzegu.

gregcie@

Posty: 16

 
Pięknie to mało powiedziane. Było wspaniale, moc wrażeń. Takich urodzin w Poznaniu, które organizuje to muzeum nie zapomina się. Wspomnienia na zawsze, dużo niespodzianek, zagadek, ekstra.

audi80

Posty: 10