Skuteczne odchudzanie

Skuteczne odchudzanie

Jakie suplementy diety najszybciej odchudzają bez skutków ubocznych? Chciałabym zrobić listę takich preparatów i ewentualnie opublikować z waszymi opiniami na moim blogu branżowym. Jak macie coś sprawdzonego na sobie to proszę o komentarz, ewentualnie o rozmowę.

mew soncz7777

Posty: 5

 
Po naturalnych suplementach nie masz skutków ubocznych, a to jednak bardzo ważne przy dłuższym stosowaniu. Unikaj suplementów, w których w produkcji występują pochodne ropy naftowej, czy inny syf. Bardzo groźna sprawa. No i dobrze jest brać preparaty z tzw. gwarancją zwrotu, jeżeli po pewnym czasie nie dostrzegasz wyników. Wiele dobrych marek daje taką opcję.

zachy

Posty: 27

 
Każde użycie suplementu diety najlepiej skonsultować z dietetykiem i dopasować pod konkretny cel treningowy. No i najlepiej suplementy pić po treningu w tzw. okienku anabolicznym. Wtedy masz największy poziom wchłaniania do organizmu. Standardowa procedura. Dlatego większość osób na siłowni ma ze sobą shakery z białkiem po treningu ;)

Ciapek

Posty: 14

 
Zasada jest bardzo prosta. Nie zaczynasz odchudzania bez oczyszczania. Zapamiętaj, a mocno ułatwisz sobie życie.

Jacuś

Posty: 17

 
Czytam zagraniczne fora głównie w poszukiwaniu dobrych suplementów. Przy odchudzaniu najlepiej się sprawdzają właściwości oczyszczające na początku, a dopiero później wyszczuplające. Jak usuniesz z organizmu toksyny to automatycznie masz wyższą skuteczność odchudzania. Każdy dietetyk to potwierdzi. Odrobaczanie regularnie w rodzinie robimy preparatem na bazie agrestu indyjskiego. Nazwa AmlaslimMax. Od razu poczujesz, czy na ciebie działa po pierwszym tygodniu stosowania. Zalecam kupić jedno opakowanie na próbę, żeby za bardzo nie przesadzać.

andrew66

Posty: 12

 
Przy odchudzaniu pij koniecznie dużo wody, bo wtedy lepiej przekazujesz składniki odżywcze. Przy suplementacji naturalnie też się sprawdza. Większa wydajność zakupu, dzięki wodzie.

Buła

Posty: 21