leczenie wrastających paznokci Londyn

leczenie wrastających paznokci Londyn

Cześć, dzień dobry ;-) Dobra klinika w Londynie potrzebna. Kogo polecicie? Jest tych miejsc całkiem sporo, nie chciałabym źle trafić. Potrzebuję leczenia w dosć intymnej sprawie.

Mmatckhew

Posty: 7

 
Ja to ciągle się dowiaduję od znajomych o kolejnej super klinice w Londynie, każda osoba poleca mi zupełnie inne miejsce...i weź tu bądź mądry pisz wiersze I wybierz dobrze:P

Dziadek

Posty: 12

 
Nam by się dobry lekarz rodzinny przydał bo ta przychodnia gdzie chodzimy już od paru miesięcy średnio mi się podoba. Albo problemy na recepcji, albo problemy z samymi lekarzami...

Alexiii

Posty: 19

 
Nie wiem kogo polecić akurat problemów tego typu ze zdrowiem to nie mialem jeszcze. I oby tak zostało bo akurat za służbą zdrowią – jakąkolwiek polską czy angielską to nie przepadam , unikam jak ognia.

johncena67

Posty: 16

 
Nie wiem gdzie takie operacje na palcu robią. Ja to w ogóle raczej częstym gościem w różnych przychodniach gabinetach czy klinikach to nie jestem.

pawel253

Posty: 17

 
Wiesz co, ja bym podpowiedziała lekarzy z kliniki w Clapham (tu jest ich serwis -sw11clinic-clapham.co.uk/ingrowing-toe-nail-treatment-ingrown-toenails-clinic-london-ingrown-toenail-removal). Jeśli chodzi o różnego typu zabiegi chirurgiczne, to raz że mają odpowiedni sprzęt a dwa że wiedzą jak z tych laserów korzystac.

jommen

Posty: 15

 
Lekarzy jest dużo ale jak już trzeba znaleźc kogoś konkretnego to sie okazuje że jest problem. Podobnie jak z samymi klinikami, niby takich placówek działa w Londynie cała masa, ale ile z nich można faktycznie polecić?

Dziadek

Posty: 10

 
Na szczęście żyjemy w takich czasach że z każdym defektem lekarze są sobie w stanie poradzić. Nie takie rzeczy się koryguje jak krzywe palce czy wrastające paznokcie. Kiedyś ludzie nie mieli takich możliwosci.

apepsi1983

Posty: 23

 
Czasami im większy wybor tym gorzej. Kiedyś pod tym względem zycie bylo prostsze w sklepach na półkach były dwie rzeczy na krzyż, człowiek nie stał się nie zastanawiał tylko brał co było. Lekarz też był jeden na całą wieś...:)

Meryk87

Posty: 8

 
Ja to akurat żadnych problemów skórnych czy z paznokciami to nie mam, ale ostatnio coraz trudniej jest mi się wyspać. Śpię po 8-9 godzin i budzę się pół przytomny. Co to może być?

umberko3

Posty: 20