Strona główna > Uroda oraz zdrowie > Uroda a zdrowie > Zaawansowana rehabilitacja po wypadku

Zaawansowana rehabilitacja po wypadku

Zaawansowana rehabilitacja po wypadku

Jakie centrum medyczne w Krakowie zajmuje się rehabilitacją trudniejszych pacjentów bardziej nowoczesnymi technologiami?

Adnidaaw

Posty: 1

 
Starzejące się społeczeństwo to ogromne wyzwanie dla medycyny, ale może jeszcze w niedalekiej przyszłości dojdzie terapia sztuczną inteligencją, kto wie?

TomekK

Posty: 9

 
Rehabilitacja przekłada się na samodzielność pacjenta, więc można jeszcze kilka lat pożyć w niezłej formie. Warto trochę czasu poświęcić na selekcję centrum medycznego.

Seba123

Posty: 27

 
Przyda się potwierdzenie i to realne standardów opieki medycznej w danym ośrodku, bo to nigdy nie jest takie oczywiste. Jak pójdziesz osobiście to wyrobisz sobie zdanie po prostu.

Lupusx

Posty: 1

 
Nie zawsze można u pacjenta po urazie prowadzić bardzo intensywną terapię. Takie zgłoszenie wymaga dokładnej diagnostyki.

Gumis

Posty: 7

 
Jak pacjent tego wymaga to w https://originpolska.com/ masz do dyspozycji jednocześnie dwóch doświadczonych fizjoterapeutów. I nawet robią konsultacje indywidualne z innymi specjalistami, chociażby logopedą, jeżeli pacjent tego akurat wypada.

reavan

Posty: 13

 
Pobyty rehabilitacyjne to ciekawa alternatywa dla zwykłego sanatorium. Po prostu masz do dyspozycji bardziej rozbudowany pakiet medyczny.

Sarenka

Posty: 4