Strona główna > Biznes > Serwery dedykowane > Proszę o radę odnośnie hostingów ?

Proszę o radę odnośnie hostingów ?

Proszę o radę odnośnie hostingów ?

Witam.

Chcę kupić niewielki serwer, jakiego pojemność będzie wynosiła około 1 GB, a transfer będzie nielimitowany?

Mam szansę odnaleźć taką propozycję w sieci?

Wariat

Posty: 22

 
Witam.

Moje problemy, które stanowił do tej pory hosting www rozwiązały się dopiero wówczas, gdy trafiłem na usługi http://ecohost.pl. Rozwiali oni moje wątpliwości, odpowiedzieli na wszystkie pytania oraz nieco zmodyfikowali ofertę, dzięki czemu stała się ona dla mnie bardzo opłacalna.

Polecam z całą pewnością!

Januszek

Posty: 29

 
Hej. Mój znajomy polecił mi całkiem niedawno tani hosting, do jakiego nie byłem przekonany z racji półki cenowej, na której znajdowała się ta oferta. Okazało się to niezwykle mylące, albowiem w rzeczywistości hosting stoi na niezwykle wysokim poziomie, co potwierdziły moje 14-dniowe testy.

Watuniaa

Posty: 23

 
Cześć.

Posiadam niewielki serwis internetowy, który jednak cieszy się dużym zainteresowaniem, a więc muszę zabezpieczyć dużą ilość transferu danych na wczytywane artykuły, reklamy oraz inne elementy graficzne strony. Znalazłem do tego znakomitą ofertę, która obejmuje hosting bez limitu transferu.

Programista

Posty: 15

 
Dzień dobry.

Szukając hostingu www możemy mieć różne wymagania. Na przykład ja skupiłem się na pojemności serwera i ilości transferu, natomiast inni brali pod spostrzeżenie dobry kontakt z pomocą techniczną, który przy ich stopniu zaawansowania był nieunikniony.

hIMMM

Posty: 26

 
Cześć.

Posiadam niewielki serwis internetowy, który jednak raduje się znacznym zainteresowaniem, a więc muszę zabezpieczyć olbrzymią ilość transferu danych na wczytywane produkty, reklamy oraz różne elementy graficzne strony. Odnalazłem do tego idealną ofertę, która obejmuje hosting bez limitu transferu.

Wojciech24

Posty: 22

 
Hej. W sumie wszystkich klientów o ograniczonym budżecie interesuje tani hosting, co niedawno zauważyłem.

Wiele firm doszło do wniosku, iż może im go zaoferować i przez to powstała korzystna dla nas konkurencja. Jestem faktycznie zadowolony, bo moje 5 stron działa na zaledwie jednym hostingu za 50 zł!

Michałek

Posty: 28

 
Cześć.

Moim niedawnym celem był bezawaryjny hosting i właśnie taki udało mi się znaleźć, choć nie mogę powiedzieć, że to było proste. Testowałem kilka firm, sprawdzałem uptime, a także czas odpowiedzi supportu. Myślę, że każdy, kto chce właściwie wydać pieniądze powinien tak zrobić!

Jasio

Posty: 26

 
Hej.

Doszedłem ostatnio do wniosku, że hosting to nie jest sprawa, na której warto oszczędzać. Przechowywałem na serwerze FTP bardzo ważne pliki, które mój usługodawca utracił, bo… nie robił kopii zapasowej danych!

jirajamgo

Posty: 25