Strona główna > Dom i ogród > Rośliny > projektowanie zieleni w biurze w Krakowie, jaka firma ?

projektowanie zieleni w biurze w Krakowie, jaka firma ?

projektowanie zieleni w biurze w Krakowie, jaka firma ?

Czy wiecie może, która firma zajmuje się projektowaniem małych balkonów w Krakowie? Chciałabym wykorzystać jakoś mój niewymiarowy i mały balkon, jednakże nie mam na niego pomysłu. Może jakaś firma będzie w stanie mi pomóc.

verosss

Posty: 1

 
Moim marzeniem jest również zielona ściana i będzie wykonywana w Krakowie. Widziałem na różnych stronach projekty to bardzo dobrze to wygląda. Ta firma https://gardenlab.pl/oferta ma ciekawe rozwiązania, więc może warto skorzystać z ich usług.

damianek45

Posty: 16

 
Projektowaniem roślin w Krakowie zajmują się profesjonalne firmy. Jeśli chcesz założyć ładny ogród, czy taras pożądane byłoby zgłosić się do doświadczonych osób, które będą w stanie Ci przedstawić najlepszą dla ciebie ofertę.

sthEn

Posty: 18

 
W biurowcu ważne jest, aby dobrze rozplanować daną przestrzeń. Planując firmę zainwestowałabym w aranżację roślin w biurowcu. W Krakowie są firmy, które wykonują takie zlecenia w atrakcyjnych cenach.

beata77

Posty: 16

 
Aranżacja zieleni w Krakowie zajmują się różne firmy. Zależy też, co chcesz uzyskać. Możesz sprawdzić, jakie prace dotychczas wykonywały dane firmy i wybrać taką, której projekty najbardziej Ci się podobają.

urszulka

Posty: 7

 
Na rynku są firmy, jakie profesjonalnie zajmują się aranżacja roślin w galerii handlowej w Krakowie. Pożądane byłoby się do nich zgłosić, bowiem mają doświadczenie, a także bogatą wiedzę na temat przeróżnych roślin.

RuFiK

Posty: 3