Strona główna > Elektronika dla każdego > Kina Domowe > Jaka firma wykonuje profesjonalne przegrywanie vhs ?

Jaka firma wykonuje profesjonalne przegrywanie vhs ?

Jaka firma wykonuje profesjonalne przegrywanie vhs ?

Poszukuję firmy (dobrej), która jest w stanie nagrać kilka moich nagrań vhs na płytę cd. Jeżeli ktoś zna dobrą firmę lub może to wykonać we własnym zakresie proszę o pilny kontakt. Nagrania są dla mnie znaczną wartością więc proszę o pomoc jedynie profesjonalistów.

Tatusiek4

Posty: 23

 
Jeżeli szukasz porządnej oferty to mogę zapytać wujka bowiem z tego co wiem ostatnio korzystał z takich usług. Film po nagraniu na vhs wygląda niesamowicie. Lepsze kolory, jakość oraz ostrość dało znakomity efekt. Pożądane byłoby wydać kilkanaście złoty bowiem później możemy sobie nawet zrobić kilka kopii zapasowych i wręczyć je swoim bliskim.

Jacuś24

Posty: 19

 
Przeszukałem kilka for, zadawałem pytania niemniej jednak nikt nie prowadził mi nic nadzwyczajnego. Chyba będę zmuszony odnaleźć porządny odtwarzacz, jakim odtworzę kasetę i nagram kamerą cyfrową bo innej opcji nie widzę. Chyba, iż ktoś zna wyższe rozwiązanie więc czekam.

Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi i pomoc.

labuh

Posty: 20

 
Widzę, ze szukasz tego czym ja głowiłem się dość mnóstwo czasu jeszcze kilka miesięcy temu. Oferta strony www.vhs24.pl będzie najlepszą opcją. Miałem kilka starych rodzinnych pamiątek to postanowiłem nagrać je na płyty dvd i puścić na spotkaniu rodzinnym. Wszyscy byli zadowoleni i każdemu postanowiłem wręczyć kopie. Do każdych 5 sztuk 1 nagranie zyskujemy gratis. Warto sięgnąć właśnie z tej oferty.

Niciuśś98

Posty: 33

 
Na kilku forach internetowych zalazłem sporo pozytywnych opinii na temat oferty firmy www.vhs24.pl. Osobiście jeszcze z niej nie korzystałem niemniej jednak zabieram się za to. Niedługo zbliża się rocznica ślubu moich rodziców i myślę, iż nagranie ich wesela na płycie dvd będzie najlepszym rozwiązaniem.

dspk666

Posty: 22

 
Poszukuję analogicznej usługi, proszę o polecenie sprawdzonej firmy, która nie zepsuje mojej kasety. Raz już się tak stało wobec tego też nie mam zamiaru korzystać z usług amatorów. Jestem w stanie dobrze zapłacić za wysoką jakość nagrania. Słyszałem, iż obraz można troszkę naprawić wobec tego też liczę na pomoc profesjonalistów.

Czasowy

Posty: 28

 
Od niedawna rozmyślam nad takim rozwiązaniem jednak nie znalazłem nic konkretnego. Czy ktoś z użytkowników ma odpowiedź na nurtujące mnie pytanie? Potrzebuje pilnej pomocy, gdyż chce zarchiwizować kilka rodzinnych pamiątek. Do tej pory znalazłem kilka takich ludzi natomiast wymagają oni kilkuset złotych od jednego nagrania vhs więc jest to trochę zbyt dużo jak dla mnie.

dzipkis

Posty: 29