Strona główna > Rozmówki > Filmy > filmy dostępne online, co znacie ?

filmy dostępne online, co znacie ?

filmy dostępne online, co znacie ?

Gdzie wy oglądacie filmy dostępne online? Macie może swój ulubiony serwis internetowy? Filmy lub seriale w internecie oglądać za darmo, czy może wykupujecie pakiet premium?

weryl77

Posty: 3

 
Ja kiedyś oglądałam super serial online na znanym serwisie. Niestety nie mogę go teraz nigdzie znaleźć, więc nie mogę Ci nic polecić. Ale może popatrz sobie na darmowych stronach za fajnymi serialami lub filmami.

miko_poz

Posty: 16

 
Jeśli chodzi o seriale online to tutaj masz stronkę, z której ja korzystam https://www.megafilm.pl. Najczęściej popularne serwisy potrzebują zakupienie pakietu premium. Na stronie jaką Ci podałem, nie potrzebują takiego starania. Możesz oglądać filmy i seriale zupełnie za darmo.

Kuniarz

Posty: 27

 
Powiem Ci, że ja oglądam seriale online na znane serwis i wszystko mam zupełnie za darmo. Nie trzeba się nawet rejestrować, by móc oglądać filmy i seriale.

Badalaman

Posty: 22

 
Dokładnie tak jest, jak ty piszesz. Możesz oglądać za darmo, a jak pragniesz więcej możliwości to możesz wykupić pakiet premium. Jeżeli pragniesz oglądać tylko serial online na znany serwis to nie musisz tego robić.

zimek123456

Posty: 22

 
Filmy dostępne online nieraz są za darmo. Jednak za premiery kinowe trzeba niestety płacić spore pieniądze, co nie zabardzo mi się podoba.

CHatka-eKo

Posty: 20

 
Ja kiedyś oglądałam super serial online na znanym serwisie. Niestety nie mogę go teraz nigdzie odnaleźć, więc nie mogę Ci nic polecić. Niemniej jednak może popatrz sobie na darmowych stronach za fajnymi serialami lub filmami.

Motospec

Posty: 3

 
Powiem wam, iż na ogół filmy online popularne serwisy nie proponują nic za darmo. Trzeba się zarejestrować i wykupić specjalne pakiety premium, co mnie zawsze denerwuje. Niby jest napisane, iż wszystko za darmo, lecz jednak okazuje się, iż trzeba zapłacić przy rejestracji.

drusert

Posty: 18

 
Wiesz co chyba, jak wykupujesz pakiet premium to masz dodatkowe opcje. Jednak z serwisu możesz korzystać zupełnie za darmo i oglądać co tylko chcesz, gdziekolwiek jesteś.

dermuster

Posty: 11