radca prawny w Zielonej Górze, znacie ?

radca prawny w Zielonej Górze, znacie ?

Poszukuje niezwykle dobrego adwokata w Zielonej Górze, który zna się na prawie spadkowym. Na początek chce uzyskać jakieś porady prawne. Dajcie znać, kto to ma być?

Meryk87

Posty: 3

 
Polecam kontakt z adwokatem w Zielonej Górze ze strony internetowej https://kancelaria-wiszniewska.pl/kancelaria-radcy-prawnego.html. Mnie bardzo pomógł w kilku sprawach i myślę, że zrobi wszystko, aby i Wam udzielić pomocy prawnej.

Lalka

Posty: 6

 
Korzystałem z pomocy adwokata od odszkodowań w Zielonej Górze i jestem bardzo usatysfakcjonowany. Jeśli tylko uda mi się odszukać do niego namiary to dam znać.

Laleczka4

Posty: 11

 
Odnalezienie dobrego prawnika wcale nie jest takie proste, na które wygląda. Jest ich wiele, lecz mało, który tak naprawdę ma ofertę, z jakiej można skorzystać. Im trudniejsza sprawa tym trudniej odszukać kogoś kompetentnego.

hubercik67

Posty: 4

 
Miałem kiedyś dobrego prawnika, która zajmował się windykacją długów w Zielonej Górze i był naprawdę bardzo dobry. Żadna firma czy osoba prywatna nie miała z nim szans. Nie wiem czy jeszcze działa w tym mieście. Muszę to sprawdzić i powiem Wam gdzie go szukać.

Klakier

Posty: 13

 
Korzystałem z pomocy adwokata, który zajmował się sprawami spadkowymi w Zielonej Górze i jestem bardzo zadowolony. Mój spadek od wuja okazał się długami i dobrze, że prawnik mi pomógł, bo bym je do dzisiaj spłacał. Na szczęście w porę zareagowałem i skontaktowałem się z kimś, kto jest w prawie spadkowym bardzo dobrze obeznany.

TomekK

Posty: 9

 
Miałem kiedyś dobrego prawnika, która zajmował się windykacją długów w Zielonej Górze i był faktycznie niezmiernie dobry. Żadna firma czy osoba prywatna nie miała z nim szans. Nie wiem czy jeszcze działa w tym mieście. Muszę to sprawdzić i powiem Wam gdzie go szukać.

Mord

Posty: 2

 
Według mnie, jeśli chce się uzyskać odszkodowanie czy kogoś interesuje windykacja długów to trzeba sprawdzać czy prawnik, który ma się tym zająć ma na swoim koncie jakiejkolwiek sukcesy? Jeśli tak to wiemy, że jest to odpowiednia osoba do tego typu zadania.

rz3zn!k

Posty: 7

 
Według mnie, jeżeli chce się uzyskać odszkodowanie czy kogoś interesuje windykacja długów to trzeba sprawdzać czy prawnik, który ma się tym zająć ma na swoim koncie jakiejkolwiek sukcesy? Jeśli tak to wiemy, iż jest to odpowiednia osoba do tego typu zadania.

mew soncz7777

Posty: 5

 
Znalezienie dobrego prawnika wcale nie jest takie proste, na jakie wygląda. Jest ich dużo, ale mało, który tak naprawdę ma ofertę, z której można skorzystać. Im trudniejsza sprawa tym trudniej znaleźć kogoś kompetentnego.

andrew66

Posty: 12