prawnik rzeszów, znacie ?

prawnik rzeszów, znacie ?

Mam kłopot z prowadzeniem swojej firmy i nie wiem czy porady prawne coś mi pomogą? Jak Wy to widzicie? Korzystaliście już u jakiegoś prawnika z takich porad?

Lechu-3-5-1

Posty: 1

 
Z tego, co pamiętam jest radca prawny w Rzeszowie, który bardzo dobrze zna się na prawie rodzinnym. Znajomym pomagał przy rozwodzie i alimentach. Muszę się dowiedzieć, kto to był i wtedy Wam podeśle jakieś konkretniejsze namiary.

Krzyś3232

Posty: 7

 
Bez problemów można będzie znaleźć prawnika z dużym doświadczeniem. Od czego mamy Internet? Można korzystać z kogoś na miejscu jak i można korzystać z kogoś, kto znajduje się po drugiej stronie kraju. Internet nam właśnie takie możliwości daje i na pewno warto z nich skorzystać. Z porad prawnych będziemy wtedy bardzo zadowoleni.

bruklin187

Posty: 12

 
Dzisiaj bez adwokata nie ma żadnych szans. Po prostu wszystko jest tak zagmatwane, że nie ma jak sobie poradzić, aby to wszystko zrozumieć. Sam wielokrotnie chodzę i pytam, co mogę wykonać, a czego nie. Warto mieć kogoś zaufanego, do kogo zawsze można będzie się zgłosić.

Penio

Posty: 12

 
Jeśli chodzi o rozwody to korzystałem z pomocy adwokata w Rzeszowie i napisał taki pozew, że druga strona nie miała żadnych szans. Polecam żeby wybierać kogoś, kto naprawdę zna się na tej pracy. Wtedy szanse wygrania sprawy są bardzo, ale to bardzo duże.

Krzyś23

Posty: 4

 
Tylko specjalista od prawa pracy czy rodzinnego jest w stanie nam pomóc, zatem należałoby się do niego zgłosić. Powiem, o co nam chodzi i znajdzie rozwiązanie problemu.

Dzidzia

Posty: 4

 
Jeśli zależy Wam na poradach prawnych to na https://www.gierusradca.pl znajdziecie kogoś do pomocy. Warto skontaktować się w tej sprawie, aby uzyskać odpowiedzi na wszystkie pytania.

Boberek

Posty: 10

 
Według mnie, jeśli są jakieś kłopoty to trzeba zgłosić się do prawnika w Rzeszowie, a wtedy uzyskamy odpowiedzi na wszystkie pytania. Porady czy reprezentowanie klienta przed sądem to dla takiej osoby nic trudnego. Zna się na tym, zatem wie jak to wszystko wykonać, aby klient był z pomocy niesłychanie zadowolony.

BBGGRR2

Posty: 22

 
Byłem u radcy prawnego ze sprawami osobistymi i mi pomógł. Z tego, co wiem to dawniej takie osoby zajmowały się tylko pomocą dla firm, niemniej jednak to się teraz zmieniło.

czdeRRR

Posty: 3

 
Z tego, co pamiętam jest radca prawny w Rzeszowie, który bardzo dobrze zna się na prawie rodzinnym. Znajomym pomagał przy rozwodzie i alimentach. Muszę się dowiedzieć, kto to był i wówczas Wam podeśle jakieś konkretniejsze namiary.

Tatusiek4

Posty: 8