projektant wnętrz gdynia, gdzie znajdę ?

projektant wnętrz gdynia, gdzie znajdę ?

Ile za swoje usługi bierze projektant wnętrz z Gdyni? Może być też z innego miasta. Zastanawiam się czy nie skorzystać z takich usług.

Mariusz

Posty: 5

 
Zamówiłem tylko projekt wykonawczy, albowiem mam swoją ekipę, jaka się wszystkim zajęła. Projekt zakładał to, że mogą nawet kogoś polecić od siebie.

Acclaim

Posty: 15

 
U mnie zaczęło się od zmiany koloru płytek w łazience, które były przemalowane, a skończyło się na totalnym remoncie, dlatego radzę uważać. Pozornie łatwe zadanie nagle kończy się siedzeniem w łazience przez dwa tygodnie. Według mnie lepiej wynająć specjalistę od projektów.

nowoter

Posty: 3

 
Korzystałem z oferty projektanta na miejscu, lecz wiem, że jest też opcja zdalna. Tym niezwyklej, jeśli ktoś potrzebuje tylko samego projektu i wizualizacji 3D. Wtedy można to załatwić nawet mieszkając na drugim końcu Polski. Jest to niezmiernie porządne rozwiązanie.

Zdzichu 

Posty: 7

 
Mnie pomógł w projekcie projektant wnętrz z Trójmiasta ze strony https://duszynska.com.pl i jestem mega usatysfakcjonowany. Efekt przerósł moje najśmielsze oczekiwania.

Kostek7

Posty: 23

 
Jeżeli wymaga nowego wnętrza to nie płacę za to tylko inspiracji szukam Internecie. Wzór mam i według niego potestuje. Wszystko robię sam, dlatego oszczędzam też na ekipie. Dla mnie remonty nie są straszne i nie są tak niezmiernie kosztowne jak dla innych.

Alim45

Posty: 4

 
Próbowałem się troszkę uczyć projektowania, niemniej jednak to nie jest takie proste obowiązek, na jakie wygląda. Jeśli ma się talent i wizję w swojej głowie każdego pomieszczenia to można się tym zajmować. Mnie trudno się realizuje projekt gdzie jest dokumentacja techniczna, a co dopiero jak mam coś sam wymyślić.

DobraReklama

Posty: 13

 
Zamówiłem tylko projekt wykonawczy, bo mam swoją ekipę, która się wszystkim zajęła. Projekt zakładał to, że mogą nawet kogoś polecić od siebie.

Kitas

Posty: 11