Jakie macie doświadczenie z izolacjami z pianki PUR

Jakie macie doświadczenie z izolacjami z pianki PUR

Jakie macie doświadczenie z izolacjami z pianki PUR, czy to faktycznie taka opcja, na którą warto się zdecydować, czy lepiej szukać jakiegoś innego rozwiązania, które będzie się dobrze sprawdzać, a jeśli pianka PUR to jaki wykonawca, jaki producent pianki?

Zygzaczek3

Posty: 1

 
Faktycznie to co oferuje obecnie EkoPur z Myszkowa - https://ekopur-system.pl to świetny wybór między innymi ze względu na ich wieloletnie doświadczenie. Jedna z pierwszych w branży firm, robili u mnie izolacje z pianki 9 lat temu, gdy w Polsce jeszcze mało kto o niej słyszał.

labuh

Posty: 14

 
Jeśli pianka będzie odpowiednio natryskiwana dobrymi maszynami to masz gwarancje dobrze zrobionej izolacji, z której faktycznie będziesz zadowolony.

Menene

Posty: 5

 
Staraj się szukać kogoś kto ma odpowiednie doświadczenie i pracuje z dobrej jakości piankami oraz wykonuje natrysk z nowoczesnymi maszynami, które będą gwarantować wysoką jakość takiej usługi. To ważne, ponieważ maszyny niskiej jakości nie zagwarantują skutecznej izolacji.

Elektros

Posty: 8

 
Jak masz dobrego wykonawcę, który zagwarantuje izolację z dobrej pianki i natryskiwaną odpowiedniej jakości maszyną to można liczyć na to, że efekty takiego natrysku będą bardzo dobre i izolacja będzie skuteczna.

74erns

Posty: 5

 
Szukaj kogoś kto ma doświadczenie jeśli chodzi o wykonywanie izolacji a jednocześnie będzie w stanie zagwarantować prace z dobrą pianką i na dobrych maszynach, które sprawią, że izolacja będzie wykonana w odpowiedni sposób.

Booss23

Posty: 7