sklep internetowy z eleganckimi torebkami nucelle

sklep internetowy z eleganckimi torebkami nucelle

Witam! Chcę kupić mężowi stylową aktówkę, najlepiej w czarnym kolorze. Gdzie poszukać takich akcesoriów? Zależy mi na czymś eleganckim, dla faceta z klasą ;] Mąż jest adwokatem, więc musi na co dzień w pracy dobrze wyglądać.

namok

Posty: 11

 
Mój pasek skórzany to mam jeszcze od matury, więc już będzie z dziesięć lat i cały czas mi służy. Teraz jakbym miał kupować to nie wiem nawet skąd bym zamówił...pewnie jakbym wysłał żoną do centrum handlowego, to bi coś fajnego znalazła.

grzes3345

Posty: 16

 
Hej, witaj! Sama jestem w potrzebie jeśli chodzi o nową torebkę. To musiałoby być coś z rączkami i długim paskiem na przewieszenie przez ramię. No i koniecznie format conajmniej A cztery, żebym mogła teczki z dokumentami zmieścić, a praktycznie codziennie kursuję do pracy z taką teczką gdzie mam trochę druków.

Bierny67

Posty: 16

 
Wiesz co ja to raczej nie kupuję torebek online także trudno mi doradzać tutaj, z resztą w ogóle rzadko kupuję cokolwiek internetowo. Ostatni raz to kupowałam zegarek, ale to dawno temu.

NoweCzasy

Posty: 27

 
Mnie się podobają torebki ze skóry ale w oryginalnych kolorach, na przykład fioletowe wyglądają ciekawie. Szkoda tylko, że niewiele sklepów ma jakiś większy wybór odcieni i deseni..to jest na pewno minus jeśli chodzi o ogólną ofertę.

Duzydom

Posty: 19

 
Mamie w tym roku na gwiazdkę planuję kupić skórzany portfel i już coś tam sprawdziłam w sieci, można dość duże modele utrzelić w dobrej cenie. Ale do świąt w sumie jeszcze trochę czasu, także poczekam z zamawianiem, może się jeszcze jakieś fajne promocje gdzieś wyklują. Pozdrawiam.

1AdamoSk

Posty: 17

 
Jestem na świeżo z tematem, bo kilka dni temu przyszła aktówka dla męża, którą mi kupiłam w sklepie ze strony www.shopperka.pl. Aktóweczka elegancka, dokładnie taka jak na zdjęciu na ich stronie. Kolor – ciemny brąz, metalowe sprzączki, zamykana na zamek, jest super. Mężowi jeszcze nie pokazywałam, czeka na specjalną okazję, czyli jego urodzinki.

Jacuś24

Posty: 17

 
Ja bardzo lubię duże torebki, ale to głównie dlatego, że mam po prostu zazwyczaj dużo rzeczy do zabrania ze sobą. Parasolka, kalendarz, kosmetyki...trochę tych rzeczy jest i musi się zmieścić.

Andzia

Posty: 20

 
Heh, teraz sklepy z takimi akcesoriami to na pewno będą miały wzięcie, bo święta coraz bliżej, a co jak co ale galanteria na prezenty się nadaje idealnie. Sama się zastanawiam czy by nie kupić rodzicom po portfelu, czy coś w tym stylu.

Marko

Posty: 15