Projektowanie odzieży w Łodzi

Projektowanie odzieży w Łodzi

Dzień dobry. Mam pilną prośbę. Jeśli znacie kogoś godnego polecenia lub sami się zajmujecie projektowaniem ubiorów, chętnie skorzystam :) Dajcie znać, z góry dziękuję.

Namo

Posty: 9

 
Dzięki takim właśnie ofertom jak tu proponowane projektowanie odzieży casual można być pewnym, że nie utopi się pieniędzy. Niekiedy też korzystamy z usług projektowania zwłaszcza, jeśli zależy nam na ekstra sprzedaży. Zapłacić za usługę trzeba, ale jest pewność, że dostaje się naprawdę chodliwy projekt, oczywiście wybierając kogoś doświadczonego.

snake7

Posty: 26

 
Miałam chęć wdrożyć odzież sportową. Niemniej jednak zabrakło mi pomysłu, tu jednak trochę trzeba wiedzieć na temat. Skorzystałam z usług pani Joanny, zajęła się dla mnie projektowaniem odzieży active i finalnie wyszło bardzo ok. Polecam jej usługi, to rzeczywiście bardzo konkretna i znająca się na rzeczy osoba.

F-Dertus

Posty: 18

 
Ogólnie rzecz biorąc to na samym początku można samemu działać jeżeli chodzi o projektowanie ubiorów, lecz jak pragniesz się skupić na ilości, jakości i ogarnięciu całej firmy, to warto poszukać fachowców od tych spraw.

denkrost

Posty: 18

 
Nasza firma potrzebowała skutecznej pomocy w kreacji marki modowej. Z własnego doświadczenia polecamy http://www.projectfashionlab.pl. To miejsce, gdzie zajmują się projektowaniem odzieży w Łodzi.

Mr Boks

Posty: 7

 
Od przyszłego sezonu, odpowiednio już za chwilę :) ruszam z nowym projektem. Mam małą firmę produkcyjną, kilka maszyn. Sam zająłem się projektowaniem odzieży active. Jak nie wyjdzie, poszukam projektanta.

Tomcio

Posty: 10

 
Na łapu capu nic się nie da. Taka oferta jak opracowywanie i analizy trendów mody w Łodzi to ekstra pomoc dla wszystkich, którzy mają produkcję odzieży. Naklepać dziadostwa można, ale kto to później kupi :-)

hihiotek

Posty: 26

 
Na początek były mniejsze wagi produkty, ale w końcu zdecydowaliśmy się na coś większego. Bez pomocy specjalisty przy projektowaniu kolekcji ubiorów nie dalibyśmy sobie rady. Do tego potrzebna jest już konkretna wiedza. Woleliśmy udać się do fachowca, niż kombinować samemu.

Acclaim

Posty: 17