wycieczki rodzinne all inclusive, oferta ??

wycieczki rodzinne all inclusive, oferta ??

A co pod kątem wycieczek all inclusive polecacie? W ten sposób chciałabym odwiedzić ciekawe zakątki świata jako singiel. Musi być bezpiecznie. Jakieś konkretne biuro podróży polecacie?

Elektros

Posty: 2

 
Przeglądałam niedawno oferty wycieczek all inclusive w ramach pobytu w egzotycznych krajach i mocno się nakręciłam na takie coś :) Może się uda, jak tylko spłacę bieżącą pożyczkę za samochód. W zasadzie jeszcze nigdy w życiu nie pozwoliłam sobie na taki doświadczony urlop, więc chyba przyszedł czas na zaspokojenie swoich potrzeb :)

Kerty67

Posty: 13

 
Masz rację. Nic dziwnego, bo przecież biura podróży muszą konkurować ze sobą :) Dla nas klientów świetna opcja. W tym roku byliśmy na zorganizowanych właśnie w ten sposób wakacjach rodzinnych all inclusive i nie żałujemy. Ciągle wracamy wspomnieniami, a bankowo wybierzemy się na takie same w przyszłym roku. Super sprawa, bo zapewniają wszystko dla dzieci i opiekę też.

omen100

Posty: 13

 
U nas podobna decyzja co do wycieczek all inclusive i niewątpliwie bez żałowania :) W zasadzie cenowo wyszło chyba podobnie, gdybyśmy mieli planować sobie na własną rękę rozrywkę na urlopie.

Fotnik2

Posty: 5

 
Samemu nie zorganizujesz sobie takich wycieczek rodzinnych all inclusive, jak zrobi to profesjonalne biuro. No chyba, że znasz dany kraj, ale ja wolę zwiedzać, więc zawsze wybieram opcję all inclusive. Mam dostęp do wszystkiego, co potrzebne mi na urlopie łącznie z opieką do dzieci :)

wisła1905

Posty: 4

 
To świetne biuro podróży, które polecamy, ponieważ z nimi wyjechaliśmy już trzy razy http://clubmed.pl. Mają naprawdę oryginalny pomysł, jeśli chodzi o całą organizację. Wiele rozrywki, ale przede wszystkim kluby dostosowane do zainteresowań i wieku urlopowiczów ;) Świetne wycieczki rodzinne all inclusive.

lechita665

Posty: 7

 
Nic tylko się decydować. Porównując ceny, można powiedzieć, że wychodzi podobnie. Wybierając wycieczki all inclusive, nie musisz martwić się o nic. Nie chodzi tylko o jedzenie, napoje, otwarte bary, natomiast przede wszystkim o rozrywkę, sport. Dla mnie to istotne.

syrena88

Posty: 5

 
Wspaniała sprawa, zatem sami z czegoś takiego skorzystamy. Jedziemy z dziećmi, więc opieka w ramach wakacji rodzinnych all inclusive z całą pewnością się przyda. Nie wyobrażam sobie urlopu bez opieki :)

Facio

Posty: 6