siatki przeciw ptakom, gdzie zamówić ?

siatki przeciw ptakom, gdzie zamówić ?

Które będą najlepsze siatki na ogrodzenie wysypiska? Może znacie konkretne oferty, a może też usługodawcę, który zajmuje się montażem takich ogrodzeń. Dziękuję za każdą pomoc.

Polaczek90

Posty: 1

 
Muszę napisać, iż polipropylen cudownie nadaje się jako materiał na siatki ochronne do transportu. Korzystamy z nich i nie mamy żadnych zastrzeżeń. Sprawdzają się cudownie, jeżeli chodzi o skuteczność i wytrzymałość.

suderuss3

Posty: 8

 
Użytkowanie siatek na kontenery to czysta przyjemność. Są nie tylko skuteczne i odporne, ale też proste w użytkowaniu. Odkąd z nich korzystamy, to po prostu oszczędzamy czas. Nie mam do nich żadnych zastrzeżeń, ponieważ nie ma lepszego rozwiązania w tej cenie na rynku. A nawet jeśli by było, to już bym się nie skusił.

wacek56

Posty: 4

 
Skoro nie niszczą się od wpływu warunków atmosferycznych, to pewnie też świetne jako siatki ochronne do ogrodu. Będę musiał na wiosnę pomyśleć o kilku zabezpieczeniach i tak właśnie rozkminiam, jakie rozwiązania oferuje nam rynek. O siatkach czytałem, że są odporne na pogodę, czyli słońce, deszcz itd.

Penio

Posty: 9

 
Mam siatkę na balkon w domu i chwalę sobie rozwiązanie, ponieważ w końcu nie muszę martwić się o brud na balkonie wyrządzony przez ptaki. Ponadto to idealna ochrona dzieci :) W sumie ciekawy i skuteczny sposób.

namok

Posty: 8

 
Korzystam z siatek na oczek wodne i nie narzekam. Polipropylen jest rzeczywiście odpornym tworzywem, jakie nie ma sobie równych. Z jednej strony wydaje się lekki i delikatny, z drugiej jednak jest mega odporny.

Dresik

Posty: 3

 
Skoro nie niszczą się od wpływu warunków atmosferycznych, to pewnie też wyborne jako siatki ochronne do ogrodu. Będę musiał na wiosnę pomyśleć o paru zabezpieczeniach i tak właśnie rozkminiam, jakie rozwiązania proponuje nam rynek. O siatkach czytałem, że są odporne na pogodę, czyli słońce, deszcz itd.

czeslaww

Posty: 11

 
Polecam te siatki ochronne do transportu, bowiem sami na co dzień z nich korzystamy https://siatki24.com.pl/42-siatkiochronne-do-transportu. Doskonała jakość. Poza tym cenowo też nie jest źle. Zanim kupiliśmy, sprawdzaliśmy ceny i porównywaliśmy opinie. Tak więc propozycja jak najbardziej sprawdzona. Szczerze polecam.

Misio

Posty: 14

 
Użytkowanie siatek na kontenery to czysta przyjemność. Są nie tylko skuteczne i odporne, natomiast też proste w użytkowaniu. Odkąd z nich korzystamy, to po prostu oszczędzamy czas. Nie mam do nich żadnych zastrzeżeń, ponieważ nie ma lepszego rozwiązania w tej cenie na rynku. A nawet jeżeli by było, to już bym się nie skusił.

Alfonsik5

Posty: 16

 
Nie są kiepskie i muszę również dołączyć się do polecenia. Korzystam z takich siatek przeciw ptakom, więc w odwrotną stronę, czyli jako rozwiązanie na woliery sprawdzi się zapewne podobnie skutecznie.

El2CzupakaBra

Posty: 17