Borówka amerykańska wysoka, polecicie firmę ?

Borówka amerykańska wysoka, polecicie firmę ?

Mam zamiar w tym roku zrekonstruować swój ogród :) Poszukuję sadzonek krzewów ozdobnych. Co polecacie? Które gatunki, jakiego producenta? Dobrze byłoby, gdyby ceny były w miarę ok :) dzięki.

dyduch34

Posty: 4

 
Jak szukacie sprawdzonych sadzonek borówki amerykańskiej to proponuję kupowanie od tego gospodarstwa ogrodniczego http://www.zielonykrzaczek.pl/pl_borowka_amerykanska.php. W tamtym roku koleżanka mi poleciła, naprawdę należałoby, zdrowe i silne sadzonki.

Lalka

Posty: 11

 
Mnie nie chodzi o zarobek ze zbiorów owoców. Wybrałam do ogrodu borówkę amerykańską wysoką i mam z niej mnóstwo owoców, natomiast nie sprzedaję. Mam dla siebie, zrobiłam też pyszne konfitury i soki. Owoc mega słodki

labuh

Posty: 5

 
Super sprawa i naprawdę polecam. Jeśli chodzi o sadzonki drzew owocowych z tego gospodarstwa to po prostu są pierwsza klasa. W tym roku planuję posadzić kolejne, jest miejsce więc będę korzystać. Nie ma to jak swoje sprawdzone, niepryskane owoce. Polecam.

21gregorek

Posty: 13

 
Piszę odnośnie żywej choinki na święta. Już nigdy nie będę kupował w markecie. W tamtym roku zrobiłem zakup właśnie od producenta i to całkiem różne drzewko. Ładne, zielone, kształtne i poza tym wiem, iż nie przepłaciłem. Dbają o jakość, więc polecam każdemu, komu zależy na naprawdę choince z klasą.

Admin

Posty: 20

 
Być może i ja zdecyduję się na jodłę kaukaską do ogrodu. Właśnie takiego drzewka mi brakuje no i na święta byłoby pięknie przed domem. Podobno rosną niezwykle wysokie mimo że to warunki ogrodowe.

Rrobo159

Posty: 15

 
No proszę, widzę, że jest spore zainteresowanie sadzonką borówki amerykańskiej. Swoją mam już od kilku lat i naprawdę polecam ten owoc do ogrodu. Można z nich zrobić super przetwory, to bardzo cenny owoc w profilaktyce chorób serca i nowotworowej.

Robuś

Posty: 9

 
A mnie niesłychanie podoba się świerk srebrny i nie wiem czy nie skuszę się w przyszłym roku na takie właśnie drzewko na świętą :) Ma przepiękne niebieskawe igiełki, widziałam u znajomych, niesłychanie długo się trzyma, pomimo tego, że w domciu jest ciepło.

codePerformance

Posty: 8

 
Mają znakomite odmiany sadzonek krzewów ozdobnych. Nawet niezwykle oryginalnych okazów. Swoją drogą moje posadziłam w ogrodzie już w tamtym roku i zobaczymy co będzie z nich w sezonie. Nabyłam mrozoodporne odmiany, podobno są niezwykle wytrzymałe na wszelkie warunki atmosferyczne, czas pokaże :) Pozdrawiam.

gurus44

Posty: 6