zajęcia dodatkowe dla dzieci, poszukuję!

zajęcia dodatkowe dla dzieci, poszukuję!

Cześć. Jesteście w stanie polecić kogoś konkretnego, np. jakąś firmę, która posiada w ofercie idealne zajęcia pozalekcyjne?

Dzidzia

Posty: 1

 
Widzę, iż coraz więcej osób wybiera zajęcia pozalekcyjne dla swoich dzieci. Absolutnie się nie dziwię, bowiem w szkole maluchy niekoniecznie są w stanie rozwijać własne umiejętności. Zajęcia, jakie odbywają się po szkole dobraliśmy po rozmowie z dziećmi.

johncena67

Posty: 9

 
Bezdyskusyjnie najlepsze zajęcia pozalekcyjne prowadzi wyłącznie ta szkoła programowania: http://www.zajeciapozalekcyjne.pl. Sprawdźcie jej ofertę, która moim zdaniem zasługuje na wyróżnienie. Porządne ceny, ciekawe zajęcia, pełen profesjonalizm :)))

Dzidzidek

Posty: 2

 
Moje dziecko do tej pory uczęszczało na zajęcia pozalekcyjne, które nie wiązały się z koniecznością płacenia jakichkolwiek pieniędzy. Niedawno dotarły do mnie informacje, że dziecko chce się zapisać na płatne zajęcia. Ja nie widzę przeszkód...

Krzychoo

Posty: 16

 
Nie miałem pojęcia, jakie zajęcia pozalekcyjne będą stosowne dla mojego dziecka. Poważnie potraktowałem Wasze porady, a w związku z tym podjąłem rozmowę z moją córką. Całe szczęście była w stanie dość dokładnie sprecyzować tematykę dodatkowych zajęć :)

Dersei02

Posty: 17

 
Szereg kryteriów wziąłem pod uwagę, gdy wybierałem zajęcia dodatkowe dla młodzieży. Z perspektywy czasu mogę powiedzieć, że decyzja była trafna.

Klara323

Posty: 9

 
Zapisując dzieci na zajęcia dodatkowe dla młodzieży musicie wziąć pod spostrzeżenie ich zainteresowania. W przeciwnym wypadku istnieje ryzyko, że dziecko będzie uczęszczało na zajęcia z przymusu, a to absolutnie żadne osiągnięcie....

LOOKAS1989

Posty: 19

 
Dzisiaj biorę pod uwagę zajęcia dodatkowe dla młodzieży, które są dostępne na terenie mojego miasta. Myślę, że zainteresuję się Waszymi spostrzeżeniami, gdyż między innymi dzięki nim będę w stanie podjąć zdecydowanie najlepszą i przemyślaną decyzję :)))

Klakier

Posty: 12

 
Zajęcia dodatkowe dla dzieci to pomysł, który pojawił się stosunkowo niedawno. Mam nadzieję, że znajdę odpowiednie zajęcia, które będą w stanie sprostać oczekiwaniom moich maluchów. Zależy mi na tym, aby odbywały się one w jednej szkole - to będzie ułatwienie :-)

Odi

Posty: 11

 
Nie mam przekonania do tego, którą jakość gwarantują zajęcia pozalekcyjne. Z chęcią przeczytam Wasze doświadczenia, jeśli chodzi o propozycje poszczególnych szkół. Mocno zastanawiam się, aby zapisać dziecko do szkoły muzycznej.

wiesław11

Posty: 5