wirtualny adres w Warszawie, polecicie ?

wirtualny adres w Warszawie, polecicie ?

Naczytałem się mnóstwo dobrego na temat wirtualnego adresu, że to bardzo odpowiednie itd. Znacie może w Warszawie jakieś godne polecenia? Z góry dziękuję za wszelką pomoc w temacie.

olikt56

Posty: 3

 
Z wirtualnego adresu w Warszawie korzystam w www.city-office.pl. Drugi rok już tutaj i współpraca bardzo w porządku. Korzystamy od czasu do czasu z gabinetu do pracy.

adamu90

Posty: 8

 
Jeśli chodzi o biuro wirtualne to oczywiście, że masz dostęp do powierzchni biurowej. Możesz wynająć nawet na godziny. Wszystko jednak trzeba określić w umowie. W Warszawie w samym centrum funkcjonują naprawdę renomowane firmy, dlatego uważam, że każda z nich jest dobrym rozwiązaniem.

Lalka

Posty: 3

 
Sporo się dowiadywałam już w samym biurze wirtualnym i chyba to jednak najlepsze rozwiązanie jak dla mnie. Od czasu do czasu potrzebują możliwości wynajęcia sali konferencyjnej, ale na co dzień mogę pracować w domowym zaciszu :)

Śmieszek

Posty: 9

 
Jak stolica, to centrum Warszawy koniecznie. Nie widzę innego sensu i rozwiązania. Też rozpracowuję kilka ofert biura wirtualnego, a więc możecie jak coś dać jakąś jeszcze propozycję. Pomysł jest jak najbardziej opłacalny.

FOTO-PHOTO

Posty: 3

 
Spokojnie można korzystać, ponieważ różnice w cenach za tradycyjnie wynajmowane biuro jest kolosalna. W wirtualnym korzystasz poza tym z sporo innych usług, jak księgowość czy też możesz wynajmować salę konferencyjną. Opłaca się i to niesłychanie.

Czarek

Posty: 20