Niewidoczny aparat na zęby, poleca ktoś ?

Niewidoczny aparat na zęby, poleca ktoś ?

Dzień dobry. Ktoś z Was jest w stanie wytłumaczyć mi przebieg leczenia Invisalign? Wiadomo, iż lepiej usłyszeć to od kogoś niezależnego niż od ortodonty.

anna_00

Posty: 1

 
Moja mama zdecydowała się na to, aby wykorzystać szanse, które proponuje aparat Invisalign. Teraz ja zastanawiam się nad podobną inwestycją we własny wygląd, albowiem wręcz rodzinnie mamy kłopoty z krzywym zgryzem. Kilka tysięcy pln to nie jest zaporowa cena.

mmmm56

Posty: 13

 
Szereg korzyści może zapewnić Wam niewidoczny aparat. Wiem to z własnego doświadczenia, a jednocześnie jego zastosowanie jest możliwe w praktycznie każdych okolicznościach. Wiadomo, że niekiedy konieczne jest zlikwidowanie np. jednego zęba.

FFelxus

Posty: 7

 
Moja mama zdecydowała się na to, aby wykorzystać możliwości, jakie oferuje aparat Invisalign. Teraz ja zastanawiam się nad podobną inwestycją we własny wygląd, bo wręcz rodzinnie mamy kłopoty z krzywym zgryzem. Kilka tysięcy złotych to nie jest zaporowa cena.

FOTO-PHOTO

Posty: 28

 
Byłem zdziwiony, gdy dowiedziałem się, że istnieje coś takiego jak przezroczyste nakładki na zęby. Ich zastosowanie wiąże się rzecz jasna z wyższym wydatkiem, aczkolwiek praktycznie nikt nie ma szans dowiedzieć się, że nosicie aparat ortodontyczny.

yarofe

Posty: 19

 
Polecam niewidoczne nakładki na zęby, jakie odszukałem u nich: niewidocznyaparat.pl. Wbrew powszechnej opinii były one dostępne w satysfakcjonująco niskich cenach.

apepsi1983

Posty: 14

 
Myślę, że mogą zainteresować Was przezroczyste nakładki na zęby. Mam świadomość, że to nietanie rozwiązanie, aczkolwiek jednocześnie nikt nie zauważy, że korzystacie z pomocy aparatu ortodontycznego, aby wyprostować swój zgryz :-)

francuzik

Posty: 9

 
Posiadam przezroczysty aparat na zęby i jestem z niego bardzo zadowolony. Dodam, że zostało mi około roku leczenia - przynajmniej w ten sposób twierdzi mój ortodonta. Jestem przekonany, że kluczem do sukcesu jest podjęcie współpracy z solidną kliniką ortodontyczną.

merlo45

Posty: 2

 
Kilka dni temu znajomy powiedział mi, że istnieje coś takiego jak niewidoczny aparat ortodontyczny. Od tamtego momentu sprawdzam ofertę poszczególnych klinik, które są w stanie go zaproponować. Mam naprawdę twardy orzech do zgryzienia...

labuh

Posty: 4

 
Z ogromnym zainteresowaniem przeczytałem Wasze relacje, jeżeli chodzi o przebieg leczenia Invisalign. Myślę, iż teraz dysponuje zdecydowanie większą wiedzą.

inhuman

Posty: 4