Sklep z naturalnymi kosmetykami

Sklep z naturalnymi kosmetykami

Szukam maseczki algowej w fajnym standardzie i rzeczywiście skutecznym działaniu. Jakieś propozycje? Co nakładacie? Fajnie jakby sam zabieg nie trwał super długo, bo zabiegana jestem strasznie i generalnie za dużo czasu tylko dla siebie nie mam...

zenek744

Posty: 2

 
Warto szukać tych lepszej jakości kosmetyków i raczej nie brać z najniższej półki. Może i cenowo wyjdzie fajniej ale potem mogą się alergie pojawić i koszty leczenia całą tę oszczędność zniwelują ;P

Buła

Posty: 13

 
Każda skóra jest trochę inna mimo wszystko, także kosmetyki to bardzo indywidualny temat. Kiedyś pamiętam jak bardzo mi koleżanka zachwalała olejek różany – na nią rzeczywiście działał, na mnie już nie.

wrrraak22

Posty: 4

 
Podchodzą mi kremy nawilżające jakie na e-naturalne.pl sprzedają. Na pewno nie bez znaczenia jest skład, raczej mają rzeczy wolne od niepotrzebnych barwników, aromatów i tak dalej, przez co są łagodniejsze dla skóry, nie obciążają tak cery jak standardowe preparaty gdzie więcej w składzie konserwantów niż jakiś wyciągów z roślin.

eX777

Posty: 13

 
Ekspertką od kosmetyków to się nie czuję, raczej kupuję rzeczy od tych większych i ogólnie znanych producentów i nawet mi służą, chociaż ostatnio jakby oczy mi gorzej na tusz reagują.

lechu98

Posty: 10

 
Niektóre kosmetyki to można sobie w domu wyprodukować, wystarczy kupić parę składników osobno. Na pewno plusem takiego rozwiązania jest to, że człowiek wie dokładnie co wkłada do środka, jakie składniki są użyte a w gotowcu to już różne substancje mogą być poukrywane.

Laleczka

Posty: 3

 
Z trądzikiem to mam taki problem, że zawsze wraca. Nawet jak mi się uda go pozbyć to zawsze okresowo, jest jakby remisja choroby, a jak już wraca to często w ogóle z większą siłą. Ciężki temat tak krótko mówiąc.

pawel253

Posty: 10

 
Ja to jestem w stanie dość dużo pieniędzy miesięcznie na same kosmetyki wydać, mój mąż nie do końca jest z tego faktu zadowolony ale z drugiej strony by chciał żebym atrakcyjnie wyglądała. Coś za coś ;-)

namok

Posty: 3