Czy znacie dobry serwis laptopów Sony ?

Czy znacie dobry serwis laptopów Sony ?

Chodzi mi o sprawdzony dobry serwis laptopów Samsung. Jak ktoś mógłby polecić kogoś, byłbym happy :) na mnóstwo forach nikt nie daje znać :( czekam i liczę na waszą pomoc. Dzięki.

Joe

Posty: 2

 
Porządny serwis laptopów Lenovo – marzenie :) Miałem styczność z naprawdę konkretnymi laikami, którzy otworzyli sobie serwis. Straconych nerwów nie wrócę, natomiast przestrzegam przed niewiadomego pochodzenia serwisami sprzętu komputerowego. Jak już płacić to tylko specjalistom.

mAriola00

Posty: 11

 
Koniecznie, jako serwis laptopów HP nie mam im nic do zarzucenia. Wręcz przeciwnie, są zawodowcami, którzy potrafią wskórać każdemu problemowi. To chyba najlepszy serwis z którego miałem okazję korzystać.

orange777

Posty: 9

 
Mają wiele pozytywnych opinii i wobec tego też skorzystałem z tego serwisu laptopów Samsung. Poza tym nie są drodzy w porównaniu z innym serwisami. No i dają długie gwarancje.

Strzała

Posty: 7

 
Świetne miejsce, jeśli chcesz mieć pewność, że oddadzą ci sprawnego, naprawionego laptopa. Pomogli już parę razy, więc też z czystym sumieniem mogę polecić ten serwis laptopów Toshiba.

propek1

Posty: 7

 
Wszystkie naprawy http://komputerytopserwis.pl – to profesjonalny serwis laptopów Lenovo. Zresztą naprawiają wszelkie laptopy, stacjonarne komputery. Nic dodać, nic ująć, tylko się skontaktować.

XxxxX

Posty: 18

 
W porządku, skorzystam :) Mam nadzieję, iż w końcu odszukałem serwis laptopów HP, który zna się na moim modelu. Już myślałem, żeby oddać sprzęt do skupu i nie mieć więcej kłopotów, lecz się powstrzymałem. Oby się udało. Dzięki i pozdrawiam serdecznie.

sonio

Posty: 20

 
Bez dwóch zdań nie popieram małych serwisów laptopów Asus. Jak ci zależy na skutecznej naprawie, to nie ma co tracić czasu i pieniędzy na takich usługodawców. Lepiej od razu do tego serwisu. To niezmiernie porządna firma, fachowcy. Polecam.

Fajaaa

Posty: 5

 
Mają sporo pozytywnych opinii i dlatego też skorzystałem z tego serwisu laptopów Samsung. Poza tym nie są drodzy w porównaniu z innym serwisami. No i dają długie gwarancje.

beata77

Posty: 6