piłkochwyty, sklep internetowy ?

piłkochwyty, sklep internetowy ?

Witam. Gdzie kupię siatkę sznurkową z wytrzymałego materiału? Potrzebuję zrobić zabezpieczenia na sali gimnastycznej. Jak ktoś się orientuje, piszcie. Pozdrawiam i dziękuję.

mniszek56

Posty: 2

 
Piłkochwyt to rzeczywiście świetny sposób na zapewnienie bezpieczeństwa na boisku i to nie tylko dla dzieci i młodzieży. Ten rodzaj zabezpieczeń wykorzystywany jest poprzez wszelkie hale sportowe. W przeciwnym razie być nie może. Różnią się one wysokością, jaka ma też wpływ na skuteczność.

345_14

Posty: 13

 
W sumie też nie mam zastrzeżeń do jakości siatek ochronnych. Są skuteczne, ale też bezpieczne. Nie pękają, nie mają ostrych krawędzi. Jeżeli chodzi o zabezpieczenia dla domu, z którymi będą miały styczność dzieci, to na pewno sprawdzony produkt godny polecenia.

k124l

Posty: 10

 
Dobry wybór, bowiem najwłaściwsza jest siatka polipropylenowa. Takiej nie da się zniszczyć :) Korzystamy z takiego rozwiązania na hali przemysłowej. Służy nam zarówno w transporcie. Z własnego doświadczenia możemy polecić, bowiem to siatka PP odporna na uszkodzenia mechaniczne i wpływ warunków atmosferycznych. Równie dobrze można ją używać na zewnątrz.

Boss

Posty: 7

 
Ja zarówno myślałem o czymś takim. Nie odnalazłem innego sposobu, żeby zabezpieczyć całość schodów w domu. Takie zabezpieczenie jest konieczne, albowiem mam małe dzieci, które jeszcze trochę i zaczną się interesować chodzeniem :) Poza tym to siatka zabezpieczająca, jaka dobrze się prezentuje.

23_45411

Posty: 19

 
Kupiliśmy piłkochwyty tutaj https://ochronne.com.pl/30-siatki-ochronne-na-pilkochwyty. To solidne konstrukcje. Poza tym skorzystaliśmy dla pewności z usługi montażu. Całość godna polecenia.

tuba34

Posty: 10

 
My również korzystamy z takich zabezpieczeń, a dokładnie na lodowisku do hokeja. Tu bezpieczeństwo jest kwestią priorytetową. Gdyby nie siatki sportowe zamontowane dla ochrony publiczności, nie byłoby możliwości żadnej gry. Można powiedzieć, iż siatki PP są niezniszczalne.

FOTO-PHOTO

Posty: 28

 
Najpierw zastanawialiśmy się nad zupełnie innym sposobem, natomiast w końcu też padło na siatki sznurkowe. Siatka jest o tyle sprawdzona, że jest odporna na wpływ warunków pogodowych. Polecam, gdyż to znakomity sposób.

syrena88

Posty: 13

 
Musisz skontaktować się z konkretnym producentem i tyle. Dokładnie przeanalizuj, czego dokładnie potrzebujesz, wymiary i pytaj. Zawsze możesz porównać oferty. Niekiedy usługodawcy od siatki zabezpieczającej mają promocje na montaż.

Adi666

Posty: 4

 
Dobry wybór, bo najwłaściwsza jest siatka polipropylenowa. Takiej nie da się zniszczyć :) Korzystamy z takiego rozwiązania na hali przemysłowej. Służy nam także w transporcie. Z własnego doświadczenia możemy polecić, bo to siatka PP odporna na uszkodzenia mechaniczne i wpływ warunków atmosferycznych. Równie dobrze można ją używać na zewnątrz.

Motospec

Posty: 3