Świat seriali, poszukuję !!

Świat seriali, poszukuję !!

Hejka. Istnieje jakaś strona internetowa, która mogłaby zyskać miano tj. świat seriali? Zasugerujcie mi coś :)

74erns

Posty: 3

 
W przeszłości oglądałem polskie seriale tv. Obecnie przerzuciłem się na propozycje zagraniczne, które są wyprodukowane w zdecydowanie innym stylu. Nie mogę powiedzieć złego słowa zarówno na polskie, jak i zagraniczne seriale.

zbiorczyk67

Posty: 13

 
W świat seriali przenieść się pomogła mi witryna http://tvseriesonline.pl. Wydaje mi się, że będzie ona w stanie sprostać absolutnie wszystkim użytkownikom, którzy chcą obejrzeć coś fajnego, a zarazem nie płacić za to jakichś pieniędzy. To absolutny nr 1 wg mnie!

uluszka

Posty: 5

 
Trudno ustosunkować mi się do tego, które seriale tv można polecić. To zależy od tego, jaka tematyka jest z Waszego punktu widzenia bezsprzecznie najlepsza. Ja uwielbiam seriale z kategorii sci-fi, aczkolwiek moją sympatię zyskały także niektóre seriale kryminalne.

Programista

Posty: 12

 
Byłem niesłychanie zbudowany, gdy po raz pierwszy zajrzałem do serwisu, w jakim dostępne były seriale tv. Dodam, że stosunkowo niedawno po raz pierwszy zetknąłem się z Internetem.

Kwatuszek

Posty: 12

 
Nigdy nie miałam wątpliwości, że w Stanach Zjednoczonych produkowane są zdecydowanie najlepsze seriale. Widzę, iż mnóstwo ludzi na tym forum dyskusyjnym zgadza się ze mną. Czasem Anglicy stworzą także coś fajnego, a reszta krajów raczej bez rewelacji, w tym Polska.

bodeksus

Posty: 8

 
Zawsze dziwiło mnie to, że seriale dostępne są w Internecie, skoro lecą zarówno w telewizji. W sumie dopiero po kilku latach dostrzegłam zalety seriali, jakie można włączyć w sieci. Przede wszystkim można to zrobić w absolutnie każdej chwili, a jednocześnie ich wybór… JEST GIGANTYCZNY!

misiu56

Posty: 12

 
Zawsze dziwiło mnie to, że seriale dostępne są w Internecie, skoro lecą także w telewizji. W sumie dopiero po kilku latach dostrzegłam zalety seriali, które można włączyć w sieci. Przede wszystkim można to zrobić w absolutnie każdej chwili, a jednocześnie ich wybór… JEST GIGANTYCZNY!

sebastian90

Posty: 7

 
Mam nadzieję, że najlepsze seriale w mojej opinii będą produkowane jeszcze dość długo. Wbrew pozorom uwielbiam nieco bardziej niszowe produkcje, o których nikt nie wspomniał na tym forum dyskusyjnym.

johncena67

Posty: 7

 
Dziwi mnie nieco fakt, że seriale potrafią być dostępne dopiero wtedy, gdy uiścimy jakąś kwotę. Zdecydowanie wyższe rozwiązanie to obejrzenie paru reklam.

mikuser

Posty: 13