Zarządzanie firmą CRM, jakie i czy warto ?

Zarządzanie firmą CRM, jakie i czy warto ?

Szukam rozwiązania technologicznego dla mojego biznesu. Prowadzę sklep internetowy oraz sprzedaję swoje towary również na allegro.

Brakuje mi systemu, który raportowałby mi stan magazynowy.

NowePRO

Posty: 17

 
Szczerze… to jest tyle teraz tych programów, że z pewnością coś znajdziesz. Ja akurat nie jestem z działu księgowości dlatego nawet nie będę próbować Ci pomóc.

Warto w takich momentach skorzystać z Google.

endrjuuu

Posty: 18

 
Nie wiem czy warto jest inwestować w rozwiązanie napisane jedynie dla Ciebie czy twojej firmy… to chyba zależy od twojego zapotrzebowania.

zeus83

Posty: 19

 
Ja lubię systemy stworzone specjalnie dla mnie. Nie koniecznie to musi być od razu tak strasznie drogie rozwiązanie. Czasami korzystając z jakiegoś erp musimy płacić abonament. W przypadku systemu autorskiego nie ma takiego rodzaju opłaty stałej, a tylko jednorazowa.

Galagda

Posty: 13

 
Cieszy mnie, że ludzie jeszcze myślą o rozwiązaniach autorskich. Ja właśnie zajmuje się pisaniem CRM dla przedsiębiorstw. Jeśli jeszcze jesteś zainteresowany to napisz PW.

Kuniarz

Posty: 18

 
Nie wiem z jakiego systemu Ty korzystasz, że jest niestabilny. Niestabilność może wynikać jedynie z połączenia z serwerem. W przypadku dużej bazy danych, która jest często uaktualniania faktycznie może się tak zdarzać, jednak to już nie wina systemu samego w sobie.

Rodd

Posty: 27

 
Przy allegro zawsze można korzystać z menegera, który jest do wykupienia, jednakże jaki program obsługuje sklep internetowy?

Niestety nie wiem.

XxxxX

Posty: 18

 
Spróbuj wpisać w Google, to co Cię interesuje. On jest zawsze skarbnicą wiedzy :-)

piet

Posty: 22

 
Ja jestem osobą, która zawsze szybko umiała nauczyć się obsługi nowego CRM więc nie wiem, który jest najłatwiejszy w obsłudze. Większość jest tak pisana, że choćby 60-latek powinien umieć z niego korzystać.

Siarczanek3

Posty: 17