program SKP dla małych firm, oferta ??

program SKP dla małych firm, oferta ??

Cześć. Jaki program do prowadzenia księgowości dla małych firm zasługuje na szczególne wyróżnienie?

Budowlaniec

Posty: 1

 
Mam świadomość, że program do prowadzenia biur rachunkowych potrafi kosztować nawet kilka tysięcy złotych. W sytuacji, gdy będzie się sprawdzam uważam, że to kwota, którą zdecydowanie warto zapłacić. Pozdrawiam serdecznie.

brygida

Posty: 5

 
Nie oszczędzałem, gdy w rachubę wchodził program do prowadzenia biur rachunkowych. Zapłaciłem za niego kilka tysięcy złotych, ale jestem w stanie z pełną odpowiedzialnością stwierdzić, iż posiada absolutnie każdą funkcjonalność, która będzie mi kiedykolwiek konieczna.

Penio

Posty: 5

 
Na podstawie Waszych opinii dostrzegam, że program Super Księga Podatkowa to przede wszystkim gwarancja ponadprzeciętnie wysokiej jakości oprogramowania i konkurencyjnej ceny.

Iunae_Milt

Posty: 7

 
Fajnie, że program do prowadzenia księgowości dla małych firm potrafi kosztować zaledwie kilkadziesiąt bądź kilkaset pln. W przeszłości wydawało mi się, że stanowi on wyższy wydatek.

pietryn045

Posty: 15

 
Z stosownym programem książka przychodów i rozchodów to błahostka. Przekonałem się o tym na swojej skórze, a więc wiem, co mówię :)))

Pzengota

Posty: 22

 
W oko wpadła mi Super Księga Podatkowa. Wydaje mi się, że to oprogramowanie, które powinno spodobać się również Wam. Szczegółowe informacje na temat programu macie szansę znaleźć pod tym adresem: https://www.ksiega-podatkowa.pl. Polecam.

dmanuss

Posty: 6

 
Widzę, iż również Was zainteresował program Super Księga Podatkowa. Miałem okazję go przetestować dość gruntownie, więc mogę szczerze polecić. To dopracowane oprogramowanie :-)

robson900

Posty: 14