siatki na okna, komu zlecić ?

siatki na okna, komu zlecić ?

Witam serdecznie :) Mam pytanie o siatki na balkony. Muszę pozbyć się intruzów gołębi. Czy to skuteczny sposób, czy nie niszczy się od deszczu, słońca itp.? Jak coś, możecie polecić jakiś sprawdzony sklep. Dziękuję.

czesławek

Posty: 1

 
Spokojnie takie siatki ochronne dla domu poradzą sobie z regałem w piwnicy :) Są w sumie takie specjalne przemysłowe, lecz wydaje mi się, że tu różnica może być tylko w grubości sznurka. Myślę, żeby wziąć po prostu najgrubszy.

Hostelos3

Posty: 12

 
To skorzystam, ponieważ sama mam podobny problem w domu z dwójką niesfornych bliźniaków. Na bank zdecyduję się na siatki na łóżeczko, no niestety moje dzieci mają sporo pomysłów na to, jak się z nich wydostać i co gorsza te pomysły są coraz bardziej niebezpieczne. Jeśli chodzi o montaż, to chyba da się to wykonać samemu :)

Jasieczek23

Posty: 5

 
Kupowałem siatki ochronne dla domu tutaj https://bagan.pl/siatkiochronne-dladomu/siatkinabalkony. Mają tutaj szeroki wybór i gwarantują mega jakościowe siatki z dobrych tworzyw sztucznych. Polecam.

bobuś34

Posty: 5

 
Bez problemu możesz ich użyć. Jeśli chodzi o siatki zabezpieczające dla dzieci, to są one produktami certyfikowanymi i w pełni bezpiecznymi dla dzieciaków i dorosłych. PP oraz PE nie zagrażają naszemu zdrowiu.

Worms

Posty: 6

 
Będę musiał sięgnąć z takiej siatki dla domu. Właściwie potrzebuję jej do zabezpieczenia regałów w piwnicy, czy się sprawdzi, czy szukać czegoś innego.

Czarek

Posty: 3