Który z sklepów oferuje bieliznę termoaktywną ?

Który z sklepów oferuje bieliznę termoaktywną ?

Hejka. Według was bielizna termiczna jakich firm jest najlepsza? Mam kłopoty ze skórą i obawiam się troszkę, że jak kupię jakieś podróbki, to później będę miał zaczerwienienia i krosty na skórze.

Strzała

Posty: 7

 
Zawsze podkreślam to moim podopiecznym, żeby dużą uwagę zwracali na dobór bielizny termoaktywnej. Ma ona zapewniać nam komfort, a nie uciskać, podrażniać czy przeszkadzać w użytkowaniu. Dlatego przed kupnem proponuje im przymierzenie i przetestowanie.

Alfonsik5

Posty: 16

 
Na zimę wybieram grubszą bieliznę termoaktywną, która zapewnia mi lepszą termoizolację niż uniwersalna bielizna, jaką śmiało stosować można latem.

Wygodniś22

Posty: 11

 
Od kiedy zacząłem stosować bieliznę termiczną, to na mojej skórze nie pojawiają się zaczerwienienia i wypryski. Jeszcze kilka miesięcy temu po każdym wysiłku na mojej skórze ukazywały się najróżniejsze skórne rekcje alergiczne, które tylko zniechęcały mnie do jakiejkolwiek aktywności fizycznej.

Marko

Posty: 19

 
Każda bielizna termiczna powinna być wybierana indywidualnie do jej posiadacza. Niektórzy pocą się więcej, drudzy z kolei mają mniejszą odporność na zmianę temperatur.

bymbym23

Posty: 10

 
Na moim ciele bielizna termiczna tak dobrze się sprawdza, że używam jej nie tylko podczas uprawiania sportu, ale również w podczas codziennego funkcjonowania.

labuh

Posty: 14

 
Moim zdaniem bielizna termoaktywna znakomicie nadaje się do biegania przez cały rok. Nawet podczas minusowych temperatur nie jest w niej aż tak zimno.

zooazool

Posty: 14

 
Swoje właściwości odzież termoaktywna spełnia tylko wówczas, gdy wykonana jest z syntetycznego materiału. Możesz to sprawdzić, rozciągając odzież i patrząc, czy będzie wracała do swojego kształtu. Taka odzież powinna mieć również ażurową powierzchnię.

Sylfa

Posty: 15

 
Możesz mieć takie wrażenie, iż bielizna termoaktywna ogranicza pocenie się. W rzeczywistości jednakże materiał termoaktywny nie doprowadza do tego, aby pot utrzymywał się na powierzchni twojej skóry. Jest on jedynie odprowadzany na zewnątrz bielizny.

nemiasty

Posty: 19

 
Markową odzież termoaktywną kupuję w sklepie internetowym http://www.centrumsportu.eu. Mają tam szeroki wybór najlepszych producentów odzieży dla sportowców.

gumisiek45

Posty: 10